Yerçekiminin Konforunu Hisset !
Yasal Uyarı

 

Lütfen websitemizin yasal kullanımı ile ilgili açıklamaları, web sitemizi kullanmadan önce dikkatlice okuyunuz.

Websitemiz ve linkli diğer websitelerine giriş yapmanız ve kullanımınız; aşağıdaki açıklamaları, okudunuz, anladınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Ziyaret etmekte olduğunuz Sahra Kundura Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ'ye ait bu web sitesi içinde düzenlenmiş olan tüm eserler yine Sahra Kundura San. ve Tic. LTD. ŞTİ. ‘ye ait olup web sitesinin kullanımıyla ilgili şartlar;

  1. Web sitemizde yazılı tüm metinler, açıklamalar, kısaltmalar ve fotoğraflar, tema ve tasarımlar, resimler, logo ve fikri hak mülkiyeti ve korunmasına tabi olan her türlü içerik ve eserin telif hakkı Sahra Kundura San. ve Tic. LTD. ŞTİ ‘ ye aittir.
  2. Bu sitede yer almış ve alacak olan fotograflar, tema ve tasarımlar, resimler, animasyon, seslendirme ve diğer içeriklerin Sahra Kundura San. ve Tic. LTD. ŞTİ ‘nin izni alınmaksızın kullanılamaz.
  3. Web sitemizin tarafımızca güncellenmesinden kaynaklanan her hangi bir değişiklikten Sahra Kundura San. ve Tic. LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.
  4. Web sitemizde kullanılan logo, isim ve markalar tarafımızca tescilli olup Sahra Kundura San. ve Tic. LTD. ŞTİ ‘ye ait olup izinsiz kullanılamaz.
  5. Web sitemizde bulunan içeriklerin herhangi bir ticari faliyet veya çıkar amaçlı kullanımı kesinlikle yasaktır.
  6. Tarafımızca kesin ve yazılı bir izin olamadan bu içeriklerin kullanımı ve bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

latex clothing uk| latex dresses|